Witajcie! Jestem Paweł Stec. Bardzo mnie cieszy Wasze zainteresowanie moimi fotografiami i mam nadzieję, że zostaniecie tutaj na dłużej :). Skoro na mnie trafiliście, to szukacie profesjonalnego fotografa na Wasz ślub. Atak się akurat składa, że to właśnie fotografia ślubna zajmuje największy obszar moich działań.

Nikogo nie zaskoczę, jeśli powiem, że fotografowanie jest moją życiową pasją. Robiąc zdjęcia, postanowiłem, że moje hobby przekuję na zawód. I dlatego od kilku lat w kadrze staram się zamknąć jedne z najwspanialszych chwil Waszego życia.

Fotografia ślubna jest dla mnie fascynującą przygodą i odpowiedzialnością za uwiecznienie wspomnień, które zostaną z Wami na długo. Czekam na “idealne momenty”, potrafię odczytać z Waszych twarzy emocje, pracuję w skupieniu. Te wszystkie czynności przekładają się na stworzenie czegoś niesamowitego i trwałego. Moim zadaniem jest opowiedzieć historię dwójki zapatrzonych w sobie osób, która na swój sposób jest wyjątkowa.

Robiąc zdjęcia staram się być dla Was towarzyszem. Zależy mi na tym, abyście czuli się przy mnie swobodnie i komfortowo. Kiedy jednak będzie trzeba, pomogę, wesprę Was lub rozładuję atmosferę czy będę po prostu niewidoczny. Umiem przystosować się do chwili.

Mimo, że moją fascynacją są sesje ślubne, to nie ma problemu, abym pojawił się także na chrzcinach, komuniach czy innych ważnych uroczystościach. Doskonale czuję się w tworzeniu profesjonalnych sesji zdjęciowych, np.: sesji narzeczeńskich, sesji rodzinnych czy sesji niemowlęcych.

Główne tereny mojego działania to Tarnobrzeg, Kielce, Kraków, Stalowa Wola oraz Sandomierz. Jednak nic nie stoi jednak na przeszkodzie, bym przyjechał do Was w dowolny region Polski, a nawet poza jej granice. Na pewno dojdziemy do porozumienia, gdyż w tych kwestiach jestem elastyczny.

Będę również zaszczycony, jeżeli obdarzycie mnie zaufaniem. Jestem pewny, że Nasza współpraca będzie owocna i sprawimy, że fotografia ślubna, czy po prostu “zwykła” sesja robiona nad jeziorem, nad morzem czy w górach będzie dla Was cudowną pamiątką na lata.